2002 yılında kurulan Transbatur olarak, sektördeki 20 yılı aşan yolculuğumuzda sürekli büyürken aynı zamanda yatırımlarımızla hizmet kalitemizi daha da yükselttik. Faaliyetlerimizi uzman kadromuz ve modern altyapı imkânlarımız ile ulusal ve uluslararası mevzuata göre yürütüyoruz.

 

Avrupa’da TAPA TSR Truck Level 1 standartlarına göre yüksek teknolojili güvenlik standartları ile düzenlenmiş araç filosunu, GDP mevzuatına uyumlu dünya ISO QM Standartlar statüsünde birleştiren tek lojistik firmasıyız. Bu nedenle yalnızca yüksek derecede ürün bütünlüğü değil ürünlerinizin güvenliği için de varız.

Uzmanlaştığımız soğuk zincir ve gıda taşımacılığında başta yurt içi ve Avrupa olmak üzere BDT, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Güneydoğu Asya’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada entegre çözümler sunuyoruz. Bu alandaki kalitemizi kanıtlayan İyi Dağıtım Uygulamaları (GDP) ve Transported Asset Protection Association (TAPA) sertifikalarımızla sektörde lider konumdayız.

 

İlaç, gıda, sağlık ürünleri ve yardım lojistiğinin (Afet ve insani yardım lojistiği) yanı sıra otomotiv, FMCG, ileri teknoloji ürünleri, perakende ve moda sektörüne de hizmet veriyoruz. Parsiyel ve komple olarak her yük boyutuna uygun, GDP uyumlu ve Pharmaserv sertifikalı treylerimizle verimliliği artırıyoruz. Tüm süreçlerimizde yeşil lojistik uygulamalarını esas alıyor, bunu kültürümüzün bir parçası haline getiriyoruz.

 

Yıllardır her koşulda en iyiyi hedefleyen bakış açımızı, geleceğe de adapte etmek amacıyla çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Long Picture

Özmal Araçlar ile Güçlü Filo

Tamamı Volvo marka olan 150 araçlık özmal araç filomuzla yüksek kalitede lojistik çözümler sunuyoruz. Euro6 emisyon özellikli araçlarımızla kat ettiğimiz mesafelerde karbon salımını en aza indiriyoruz.

 

Tamamı Schmitz marka 230 treylerimizin 50’i tenteli, geri kalanları ise GDP Mevzuatına uyumlu ısı kontrollü özelliktedir. Raflı treylerilerimiz sayesinde iki ayrı ürünü tek araca yükleyebiliyoruz. Özel ekipmanlı ve bölmeli araçlarımızla 66 palete kadar yükleme yapabiliyoruz. Yükleri üst üste koymak yerine treyleri iki kat haline getirerek ürünlerin zarar görmesini engelliyoruz.

İki ayrı ısı derecesinde muhafaza edilmesi gereken yükleri de tek araçta taşıyabiliyoruz. Böylece müşterilerimize hem zaman hem de maliyet avantajı kazandırıyoruz.

 

ELB Kilit Sistemi sayesinde müşterilerimizin yük güvenliğini en üst seviyeye çıkarıyoruz. Bunun yanında araçlarımız iki bağımsız telematik sistem, iki yönlü iletişim sistemi (7/24), tüm kapılar için GPRS kontrollü güvenlik kilitleme sistemi ve alarm sistemi (panik butonu, kapı alarmları, coğrafi daire alarmları, hırsız alarmı) ile korunuyor.

Kalite Standartları ile Güvenilir Lojistik

Transbatur olarak hem ulusal hem de uluslararası standartları karşılayan belgelendirme süreçlerinize büyük önem veriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz hizmetler kapsamında düzenli olarak denetimlerden geçiyor, eksik bir alan bırakmamak adına tüm koşullarımızı gözden geçiriyoruz.

Bakış Açımız

İlaç ve gıda ürünleri lojistiğinin gerektirdiği tüm sorumluluğu üstleniyor, bütün süreçlerin her aşamasında özenle hareket ediyoruz. Bu ürünlerin son kullanıcıya en sağlıklı şekilde ulaşması için her ayrıntıya dikkat ediyoruz. En kaliteli çözümü, en ideal maliyetlerle sağlamak için koşullarımızı sürekli güncel tutuyoruz.

Yaklaşımımız, tedarik zincirinden kaynaklanan kargo kayıplarını en aza indirmektir. Bunu küresel güvenlik standartları, teknoloji, eğitim, düzenleyici iş birliği ve tedarik zinciri güvenlik tehditlerinin proaktif olarak tanımlanması yoluyla geliştirip uygulayarak başarıyoruz. Transbatur Logistics olarak hedefimiz, kontrollü ve izlenebilir lojistik hizmetimizi, güvenli bir ortamda en iyi şekilde sunarak dünya çapında faaliyet göstermektir.

Ekibimize Katıl!

Deneyimlerimize ortak olmak ve ekibimize katılmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Onay kutusu
Ekibimize Katıl